DEKORA DUVAR ÇİM

Adana Dekora Duvar Çim, dekoratif  görünümü, sağlam ve dayanıklı yapısı ile son dönemlerde oldukça sık tercih edilen bir çit türüdür.

Yapay çimden oluşan Dekora Duvar Çim iç ve dış mekânlarda dekoratif çit bölmeler oluşturabilir. Paslanmaz tel üzerine kullanılan çim, özel olarak PVC malzemeden üretilmiştir. Dekora Duvar Çim;  alev almaz, solmaz, bozulmaz ve dökülmez. Yıkanabilen ve boya tutmayan dekoraçim,  istenilen ölçüde yapılabilmektedir. Adana Dekora Duvar Çimin bu özellikleri, tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir.

Dekora Duvar Çim  park, bahçe, arsa, arazi, çevre düzenlemeleri, spor kompleksleri, villa çevresi, havuz çevresi, cephe kaplamaları olarak geniş bir yelpazede kullanım imkânı bulmaktadır.

Adana Duvar Çim gerek dayanıklılığı, gerekse estetik görüntüsü ile pek çok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle dış mekânda rahatlıkla tercih edilen  Adana Dekora Duvar Çim, mevcut bir tel örgü, duvar yüzeyi, direk aralarına rulo olarak uygulanabileceği gibi, herhangi bir destekleyici unsurun bulunmadığı alanlarda ise panel olarak uygulanabilmektedir.

Alanında uzman çalışanlar, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Etkin Dekorasyon, Dekora Duvar çim Toptan ve Perakende olarak satış ve güleryüzlü montaj ekibiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor